Logo
Gol Sinyali

AI Destekli Maç Analizleri

© 2026 Gol Sinyali

Canlı Sinyal Karnesi

Gol Sinyali'nin verdiği ve sonuçlanan tüm canlı sinyaller — kazanan ve kaybeden — isabet oranı veritabanından otomatik hesaplanır. Bu sayfadaki hiçbir rakam elle yazılmaz.

Genel isabet oranı

%77

Sonuçlanan 9.786 sinyalin 7.579 tanesi kazandı

29 Mart 2026 tarihinden beri kayıtta · Veri yenilendi: 18 Eki 2026 23:26 UTC

Bu karne nasıl okunur

Aylık sonuçlar

AySinyalKazananİsabet
Ekim 20261.3481.032%77
Eylül 20262.1221.632%77
Ağustos 20262.1771.680%77
Temmuz 20261.3111.025%78
Haziran 2026581475%82
Mayıs 20261.3541.060%78
Nisan 2026833625%75
Mart 20266050%83

Son sonuçlanan sinyaller

Biten son 100 maç, en yeniden eskiye. Kazanan ve kaybeden sinyaller birlikte listelenir.

MaçLigDk.Sinyal anı skoruSinyalMaç sonu skoruSonuç
Union Cocle – Herrera FCPanama LPF18'1-01.5 Gol Üstü2-1Kazandı
Alecrim – Visao CelesteBrazil Campeonato Potiguar 268'3-03.5 Gol Üstü3-1Kazandı
Real Madrid – SevillaSpain La Liga65'3-03.5 Gol Üstü4-1Kazandı
Real Madrid – SevillaSpain La Liga62'2-02.5 Gol Üstü4-1Kazandı
Empresa Minera Huanuni – Atletico SucreBolivia Copa Simon Bolivar66'1-45.5 Gol Üstü1-3Kaybetti
Empresa Minera Huanuni – Atletico SucreBolivia Copa Simon Bolivar64'1-34.5 Gol Üstü1-3Kaybetti
Empresa Minera Huanuni – Atletico SucreBolivia Copa Simon Bolivar60'1-12.5 Gol Üstü1-3Kazandı
Nacional Potosi – BolivarBolivia Primera Division63'0-11.5 Gol Üstü0-1Kaybetti
Inter Club d'Escaldes – AC D'EscaldesAndorra Premier Division67'1-23.5 Gol Üstü4-2Kazandı
Friburguense – FC Rio de JaneiroBrazil Campeonato Carioca B262'2-02.5 Gol Üstü5-0Kazandı
Universidad Guadalajara – OaxacaMexico Liga de Expansion60'1-12.5 Gol Üstü1-2Kazandı
FC Twente – FC UtrechtNetherlands Eredivisie63'1-23.5 Gol Üstü1-2Kaybetti
NEC – Fortuna SittardNetherlands Eredivisie60'1-23.5 Gol Üstü2-2Kazandı
St. George's Colts – Dandy Town HornetsBermuda Premier League60'1-34.5 Gol Üstü1-3Kaybetti
Hapoel Beer Sheva – Hapoel Jerusalem FCIsrael Premier League64'0-11.5 Gol Üstü2-1Kazandı
Huehuetecas FC (W) – Cobaneras FC (W)Guatemala Liga Nacional Women62'2-13.5 Gol Üstü3-1Kazandı
ZFK Partizan Sloga (W) – ZFK Moscow (W)Serbia First League Women19'1-01.5 Gol Üstü1-2Kazandı
Nautico Capibaribe U20 – Ipojuca AC U20Brazil Campeonato Pernambucano U2015'0-00.5 Gol Üstü1-1Kazandı
Malaga – Real SociedadSpain La Liga60'1-34.5 Gol Üstü2-5Kazandı
AD San Juan – CD CantolaguaSpain Tercera Group 1562'2-02.5 Gol Üstü4-0Kazandı
SV Meppen – TSV HavelseGermany 3. Liga15'1-12.5 Gol Üstü1-1Kaybetti
MSK Zilina – Dunajska StredaSlovakia Super Liga62'2-24.5 Gol Üstü2-3Kazandı
PK-35 Vantaa (W) – EBK (W)Finland Kansallinen Liiga Women60'4-04.5 Gol Üstü4-0Kaybetti
Al-Ahli Manama – Al KhalidiyahBahrain Premier League62'1-12.5 Gol Üstü1-2Kazandı
Kisvarda FC – Ferencvarosi TCHungary NB I62'1-01.5 Gol Üstü1-1Kazandı
Sporting Cristal – Comerciantes UnidosPeru Liga 160'1-12.5 Gol Üstü4-2Kazandı
UE Cornella – UE San Juan MontcadaSpain Tercera Group 562'0-11.5 Gol Üstü1-3Kazandı
Istanbul Basaksehir – Gazisehir Gaziantep FKTürkiye Super Lig60'1-01.5 Gol Üstü2-1Kazandı
Hearts (W) – Partick Thistle (W)Scotland Premier League Women63'6-17.5 Gol Üstü6-1Kaybetti
Dab Zabierzow Bochenski (W) – Sokol Kolbuszowa Dolna (W)Poland League Women60'0-11.5 Gol Üstü0-1Kaybetti
Ciudad Cadiz (W) – Dos Hermanas (W)Spain Tercera Federacion Women62'0-11.5 Gol Üstü0-3Kazandı
Spartak Pleven – Levski SofiaBulgaria Cup62'0-11.5 Gol Üstü0-2Kazandı
Valerenga – SK BrannNorway Eliteserien62'2-13.5 Gol Üstü3-1Kazandı
Valerenga – SK BrannNorway Eliteserien60'1-12.5 Gol Üstü3-1Kazandı
Odd BK – StrommenNorway Division 160'1-12.5 Gol Üstü1-2Kazandı
Kongsvinger – Sandnes UlfNorway Division 160'2-02.5 Gol Üstü4-0Kazandı
PK-35 Vantaa (W) – EBK (W)Finland Kansallinen Liiga Women15'0-00.5 Gol Üstü3-0Kazandı
Nashama Al-Mustaqbal (W) – Etihad Club (W)Jordan League Women15'0-11.5 Gol Üstü1-2Kazandı
Asane – StabaekNorway Division 160'0-11.5 Gol Üstü0-1Kaybetti
Maastricht – HeraclesNetherlands Eerste Divisie63'1-45.5 Gol Üstü1-5Kazandı
Panathinaikos – Asteras TripolisGreece Super League 160'2-02.5 Gol Üstü5-1Kazandı
Skjetten – Finnsnes ILNorway Division 3 Group 562'1-34.5 Gol Üstü1-3Kaybetti
Hearts (W) – Partick Thistle (W)Scotland Premier League Women15'2-02.5 Gol Üstü3-1Kazandı
FC Astana – FK Kaspyi AktauKazakhstan Premier League62'1-23.5 Gol Üstü2-2Kazandı
Bissen – US HostertLuxembourg Division Nationale62'4-15.5 Gol Üstü5-1Kazandı
Lysekloster – TræffNorway Division 2 Group 162'2-02.5 Gol Üstü3-3Kazandı
Cesena (W) – Brescia (W)Italy Serie B Women61'1-23.5 Gol Üstü4-3Kazandı
Celtic – HeartsScotland Premiership60'6-17.5 Gol Üstü7-1Kazandı
AC Taverne – Young BoysSwitzerland Cup62'0-55.5 Gol Üstü0-5Kaybetti
Honefoss – JunkerenNorway Division 2 Group 217'1-01.5 Gol Üstü1-1Kazandı
F91 Dudelange – Swift HesperangeLuxembourg Division Nationale60'2-02.5 Gol Üstü5-0Kazandı
Honefoss – JunkerenNorway Division 2 Group 215'0-00.5 Gol Üstü1-1Kazandı
MFK Zemplin Michalovce – FC KosiceSlovakia Super Liga60'1-12.5 Gol Üstü1-1Kaybetti
Zenit Caslav – FK Jablonec BCzechia 3. Liga60'1-23.5 Gol Üstü2-3Kazandı
Sokol Hostoun – ChomutovCzechia 4. Liga62'0-22.5 Gol Üstü1-3Kazandı
Man City (W) – Brighton (W)England Super League Women60'3-25.5 Gol Üstü3-2Kaybetti
ZNK Donat Zadar (W) – HNK Gorica (W)Croatia First League Women63'2-13.5 Gol Üstü4-1Kazandı
Al Ittihad Kalba – Al Jazira SCUAE Pro League60'2-13.5 Gol Üstü2-2Kazandı
Al Ain SCC U23 – Shabab Al Ahli Dubai U23UAE Reserve League62'2-13.5 Gol Üstü3-1Kazandı
Al Bataeh – Forte Virtus FCUAE Division 164'2-24.5 Gol Üstü2-3Kazandı
Dibba Al Fujairah – Al Arabi Umm Al QuwainUAE Division 162'2-02.5 Gol Üstü2-0Kaybetti
Dinamo Tbilisi – FC SpaeriGeorgia Erovnuli Liga62'1-01.5 Gol Üstü3-1Kazandı
Newcastle (W) – Sunderland (W)England League Cup Women67'0-11.5 Gol Üstü0-1Kaybetti
Rennes II – ASPTT CaenFrance National 263'3-14.5 Gol Üstü6-1Kazandı
Notaresco Calcio 1924 – MacerateseItaly Serie D62'2-24.5 Gol Üstü5-2Kazandı
Santos U20 – Ponte Preta U20Brazil Campeonato Paulista U2062'2-13.5 Gol Üstü2-1Kaybetti
Lyon U19 – CA Pontarlier U19France U19 League60'1-01.5 Gol Üstü2-0Kazandı
Worcester City (W) – Notts County (W)England National League Division 1 Women60'2-24.5 Gol Üstü3-4Kazandı
Pogon Szczecin II – Sparta GryficePoland IV Liga62'5-05.5 Gol Üstü7-0Kazandı
Burnley (W) – Durham (W)England League Cup Women62'2-02.5 Gol Üstü3-2Kazandı
London Bees (W) – Chatham Town (W)England National League Division 1 Women62'0-00.5 Gol Üstü1-0Kazandı
Loughborough Lightning (W) – Liverpool Feds (W)England National League Premier Women62'0-22.5 Gol Üstü0-2Kaybetti
Banik Most-Sous B – Slavoj ZatecCzechia 5. Liga60'2-35.5 Gol Üstü4-3Kazandı
Eb/Streymur – HB TorshavnFaroe Islands Premier League16'0-00.5 Gol Üstü0-1Kazandı
Rupel Boom FC – KVC WilrijkBelgium Second Amateur Division VFV B62'3-03.5 Gol Üstü4-1Kazandı
AKS 1947 Busko-Zdroj – Hetman ZamoscPoland III Liga62'2-24.5 Gol Üstü2-4Kazandı
KÍ Klaksvík – B68 ToftirFaroe Islands Premier League17'0-11.5 Gol Üstü0-1Kaybetti
Brighton – Crystal PalaceEngland Premier League60'4-04.5 Gol Üstü5-0Kazandı
Angers – MarseilleFrance Ligue 162'1-34.5 Gol Üstü2-5Kazandı
Meblorz Swarzedz – Ostrovia Ostrow WielkopolskiPoland IV Liga60'3-25.5 Gol Üstü3-3Kazandı
F91 Dudelange – Swift HesperangeLuxembourg Division Nationale15'1-01.5 Gol Üstü2-0Kazandı
Brighton U21 – Bournemouth U21England Premier League 260'2-24.5 Gol Üstü3-3Kazandı
Unia Lublin (W) – Polonia Sroda Wlkp (W)Poland League Women15'0-22.5 Gol Üstü0-6Kazandı
Tatran Vsechovice – FC BrumovCzechia 4. Liga62'3-03.5 Gol Üstü3-0Kaybetti
Cambuur Leeuwarden – AZNetherlands Eredivisie60'2-13.5 Gol Üstü2-2Kazandı
Manila Digger FC – Kasuka FCAFC Challenge League60'4-04.5 Gol Üstü5-0Kazandı
TJ Kovo Belusa – FC NitraSlovakia 3. Liga62'1-23.5 Gol Üstü2-4Kazandı
Sarpsborg – RosenborgNorway Eliteserien60'0-22.5 Gol Üstü0-3Kazandı
Pattani FC – Buriram UnitedThailand Premier League62'0-11.5 Gol Üstü0-1Kaybetti
Spartak Trnava (W) – Slovan Bratislava (W)Slovakia I Liga Women60'2-57.5 Gol Üstü2-5Kaybetti
Winterthur (W) – FC Oerlikon (W)Switzerland Women Nationalliga B65'4-04.5 Gol Üstü6-0Kazandı
Enskede IK (W) – Trelleborgs FF (W)Sweden Elitettan62'2-13.5 Gol Üstü3-1Kazandı
Reyady Abaseya – Jwaya FCLebanon League62'1-12.5 Gol Üstü1-2Kazandı
Lyngby – FC NordsjaellandDenmark Superligaen60'2-02.5 Gol Üstü3-3Kazandı
Orleta Kielce – Granat Skarzysko-KamiennaPoland IV Liga60'2-02.5 Gol Üstü3-1Kazandı
Union Berlin (W) – Nurnberg (W)Germany Bundesliga Women62'2-13.5 Gol Üstü2-1Kaybetti
Växjö Norra – Oskarshamns AIKSweden 2.div Södra Götaland64'3-14.5 Gol Üstü4-1Kazandı
Torns IF – Sölvesborgs GoIFSweden 2.div Södra Götaland60'0-44.5 Gol Üstü0-6Kazandı
Milton Keynes Dons (W) – Actonians (W)England National League Division 1 Women15'1-12.5 Gol Üstü2-3Kazandı
Union Rochefortoise – GentBelgium Cup64'2-35.5 Gol Üstü3-3Kazandı